... > Crna Gora > Autobuski prevoz do Crne Gore za leto 2015. - polasci svakog dana
 
 

Autobuski prevoz do Crne Gore za leto 2015. - polasci svakog dana

POLASCI IZ SRBIJE:

  • Pančevo - u 19:00 autobuska stanica 
  • Beograd - u 19:15 autobuska stanica  

DESTINACIJE: Sutomore, Čanj, Petrovac, Sveti Stefan, Miločer, Rafailovići, Bečići, Budva, Tivat, Kotor, Bijela, Baošići, Đenovići, Kumbor, Zelenika, Meljine, Herceg Novi, Igalo.

POLASCI: 
12.06. 19.06. 20.06. 21.06. i  25.06.  a posle toga svakoga dana do 31.08. Polasci u septembru biće otvarani prema potrebi.

Putnicima nudimo kvalitetnu uslugu koja podrazumeva luksuzne kompletno opremljene autobuse i profesionalne vozače.

Za ulazak u R. Crnu Goru potrebno je:

  • za punoletne osobe - važeća lična karta ili pasoš
  • za decu školskog uzrasta – važeći dokument sa fotografijom (đačka knjižica, pasoš, lična karta)
  • za mlađa maloletna lica (deca predškolskog uzrasta) - izvod iz matične knjige rođenih (trajni - original) ili pasoš
  • Ukoliko maloletna osoba putuje bez roditelja ili samo sa jednim roditeljem neophodna je saglasnost roditelja overena u sudu ili opštini 
  • U slučaju nepoštovanja gore navedenih odredbi, fizička lica plaćaju kaznu u iznosu od 25.000 do 50.000 dinara i Fudeks d.o.o. ne snosi nikakvu zakonsku i materijalnu odgovornost ukoliko putnik bude vraćen ili zadržan na graničnom prelazu.

CENOVNIK ZA LETO 2015.
(za decu priložiti fotokopiju zdravstvene knjižice)

-ZA POLASKE IZ BEOGRADA-

CENA KARTE

ODRASLI

DECA 0-12 GODINA

JEDAN PRAVAC

2.500,00 DIN

2.200,00 DIN

POVRATNA KARTA

3.800,00 DIN

3.100,00 DIN

-ZA POLASKE IZ PANČEVA-

CENA KARTE

ODRASLI

DECA 0-12 GODINA

JEDAN PRAVAC

3.100,00 DIN

2.200,00 DIN

POVRATNA KARTA

4.500,00 DIN

3.100,00 DIN

Cenovnik br. 2 od 01.07.2015. godine

STANICE I VREME POLASKA IZ CRNE GORE

IGALO

16:00

PROŠIRENJE NA KRAJU IGALA PREKO PUTA „EKO” PUMPE

HERCEG NOVI

16:20

AUTOBUSKA STANICA

MELJINE

16:25

STANICA GRADSKOG PREVOZA, STOVARIŠTE KNJAZ MILOŠ

ZELENIKA

16:25

STANICA GRADSKOG PREVOZA, CENTAR, KOD CARINSKE ZONE

KUMBOR

16:30

MAGISTRALA, PROŠIRENJE KOD SKRETANJA ZA KUMBOR

ĐENOVIĆI

16:30

KOD POŠTE, STANICA GRADSKOG PREVOZA

BAOŠIĆI

16:30

RESTORAN „MONTE CARLO”

BIJELA

16:40

CENTAR, PUMPA KOD BRODOGRADILIŠTA

TIVAT

17:10

AUTOBUSKA STANICA - U BLIZINI AERODROMA I SPORTSKE DVORANE „ŽUPA”

KOTOR

17:30

AUTOBUSKA STANICA

BUDVA

18:00

AUTOBUSKA STANICA

BEČIĆI

18:10

MAGISTRALA – KOD HTL MEDITERAN, STANICA GRADSKOG PREVOZA

RAFAILOVIĆI

18:10

MAGISTRALA, PREKO PUTA STANICE GRADSKOG PREVOZA

MILOČER

18:25

MAGISTRALA, KOD RASKRSNICE

SVETI STEFAN

18:30

MAGISTRALA, STANICA GRADSKOG PREVOZA

PETROVAC

19:00

AUTOBUSKA STANICA

ČANJ

19:15

MAGISTRALA, STANICA GRADSKOG PREVOZA

SUTOMORE

19:30

MAGISTRALA, AUTOBUSKA STANICA “TARA”

PREVOZNIK: FUDEKS d.o.o., preduzeće za saobraćaj, trgovinu i turizam