KATALOG



Katalog

BOOK NOW!

Prevoz > Autobuski prevoz do Crne Gore, leto 2018. - polasci svakog dana tokom leta
 
 

Autobuski prevoz do Crne Gore, leto 2018. - polasci svakog dana tokom leta

POLASCI IZ SRBIJE:

  • Pančevo - u 19:00h Autobuska stanica Pančevo - PERON 10
  • Beograd - u 19:45h Beogradska autobuska stanica - PERON 4

NAPOMENA: NEMA USPUTNIH STANICA ZA ULAZAK/IZLAZAK PUTNIKA, SEM NAVEDENIH.

*Obaveštavamo Vas da od 13.08.2018. više neće biti moguć prijem putnika u sledećim letovalištima u Crnoj Gori: Igalo, Meljine, Zelenika, Kumbor, Đenovići, Baošići i Bijela.


Prilikom dolaska u Crnu Goru moguće je da putnici izađu kao i do sada, u pomenutim letovalištima, ali prilikom povratka u Srbiju, moguće je ući samo na autobuskoj stanici Herceg Novi.*

DESTINACIJE: Sutomore, Čanj, Petrovac, Budva, Kotor, Bijela, Baošići, Đenovići, Kumbor, Zelenika, Meljine, Herceg Novi, Igalo.


POLASCI: 10.06., 
15.06., 16.06., 17.06., 19.06., 20.06., 22.06. i  24.06.  a posle toga svakoga dana do 31.08. Polasci u septembru biće otvarani prema potrebi.

Putnicima nudimo kvalitetnu uslugu koja podrazumeva luksuzne kompletno opremljene autobuse i profesionalne vozače.

Za ulazak u R. Crnu Goru potrebno je:

  • za punoletne osobe - važeća lična karta ili pasoš
  • za decu školskog uzrasta – važeći dokument sa fotografijom (đačka knjižica, pasoš, lična karta)
  • za mlađa maloletna lica (deca predškolskog uzrasta) - izvod iz matične knjige rođenih (trajni - original) ili pasoš
  • Ukoliko maloletna osoba putuje bez roditelja ili samo sa jednim roditeljem neophodna je saglasnost roditelja overena u sudu ili opštini 
  • U slučaju nepoštovanja gore navedenih odredbi, fizička lica plaćaju kaznu u iznosu od 25.000 do 50.000 dinara i Fudeks d.o.o. ne snosi nikakvu zakonsku i materijalnu odgovornost ukoliko putnik bude vraćen ili zadržan na graničnom prelazu.

CENOVNIK ZA LETO 2018.
(za decu priložiti fotokopiju zdravstvene knjižice)

-ZA POLASKE IZ BEOGRADA-

CENA KARTE

ODRASLI

DECA 0-12 GODINA

JEDAN PRAVAC

3.100,00 DIN

2.200,00 DIN

POVRATNA KARTA

3.900,00 DIN 

3.100,00 DIN

-ZA POLASKE IZ PANČEVA-

CENA KARTE

ODRASLI

DECA 0-12 GODINA

JEDAN PRAVAC

3.100,00 DIN

2.200,00 DIN

POVRATNA KARTA

4.300,00 DIN

3.100,00 DIN

Cenovnik br. 2 od 19.06.2018. godine

STANICE I VREME POLASKA IZ CRNE GORE

IGALO                    16:00       AUTOBUSKO STAJALIŠTE - SPORTSKI CENTAR IGALO

HERCEG NOVI       16:20       AUTOBUSKA STANICA

MELJINE                16:25       STANICA GRADSKOG PREVOZA, SUPERMARKET “VOLI”

ZELENIKA              16:25       STANICA GRADSKOG PREVOZA, CENTAR, KOD CARINSKE ZONE

KUMBOR                16:30       MAGISTRALA, PROŠIRENJE KOD SKRETANJA ZA KUMBOR

ĐENOVIĆI               16:30       KOD POŠTE, STANICA GRADSKOG PREVOZA

BAOŠIĆI                 16:30       RESTORAN „DELI RADIVOJE”

BIJELA                   16:40       CENTAR, PUMPA KOD BRODOGRADILIŠTA

KOTOR                   17:30       AUTOBUSKA STANICA

BUDVA                   18:00       AUTOBUSKA STANICA

PETROVAC             19:00       AUTOBUSKA STANICA

ČANJ                       19:15      MAGISTRALA, STANICA GRADSKOG PREVOZA

SUTOMORE            19:30      MAGISTRALA, AUTOBUSKA STANICA SUTOMORE

PREVOZNIK: FUDEKS d.o.o., preduzeće za saobraćaj, trgovinu i turizam